Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

O značce Macron

Historie značky

Společnost Macron vznikla už v roce 1971, a to původně jako distributor amerických značek baseballového vybavení pro Itálii. Už o pár let později se ale Macron sám pustil do výroby vybavení pro baseballové, basketbalové a volejbalové kluby.

 

Teprve v roce 2001 navázala společnost Macron spolupráci s prvním fotbalovým týmem, Bologna FC 1909, a začala se dostávat do širšího povědomí evropských sportovních klubů. Kromě fotbalu si rychle podmanila také svět rugby, což v roce 2013 jen stvrdila podpisem smlouvy se skotskou rugbyovou reprezentací.

 

Během své více než padesátileté historie se značka Macron stala synonymem kvality a nezaměnitelného italského stylu. V současné době představuje evropského lídra v oblasti sportovního oblečení, a to především ve fotbale a rugby. Obléká ale také celou řadu basketbalových, volejbalových, baseballových, házenkářských a další sportovních klubů a kromě oficiálních klubových souprav nabízí i sportovní a volnočasové oblečení pro jednotlivce.

Filozifie Macron

 

 

1. Věříme v jedinečnost

Macron věří, že každý sportovec, od amatérů až po profesionály, má potenciál stát se sám sobě hrdinou. A sportovní vybavení Macron je tu od toho, aby sportovcům umožnilo objevit jejich vlastní, jedinečnou cestu k úspěchu – díky oblečení navrženému podle požadavků jednotlivých sportů, výběru inovativních technologií a designům na míru.

 

2. Bologna – srdce italského stylu

Při výrobě sportovního vybavení klade značka Macron důraz na špičkové technické zpracování, inovativní design a propracované detaily. Nezapomíná ale ani na své italské kořeny, které se nezaměnitelně promítají do elegantního funkčního stylu oblečení. A i když už dnes můžete navštívit více než 160 Macron sports hubů po celém světě, základna a srdce celé značky zůstává v italské Bologni.

3. Věříme v jedinečnost

V rámci projektu Macron 4 The Planet se značka snaží nejen při výrobě minimalizovat množství odpadu a pracuje s environmentálně i socioekonomicky udržitelnými zdroji bavlny a recyklovaným polyesterem. Své produkty navrhuje Macron tak, aby z hlediska kvality i designu obstály ve zkoušce času, a umožňuje zákazníkům nakupovat libovolné množství výrobků na míru podle toho, co skutečně využijí.

4. Věříme v jedinečnost

Základním předpokladem úspěchu na hřišti i mimo něj je dřina, odhodlání a vytrvalost. O výsledku ale nakonec mohou rozhodnout naprosté maličkosti. Proto Macron navrhuje sportovní oblečení s maximálním důrazem na prvotřídní materiály a design promyšlený do posledního detailu – tak, aby vám umožnilo podávat ty nejlepší výkony, ať jsou vaše cíle jakékoliv.

Produkty a inovace

Sportovní oblečení Macron kombinuje špičkové materiály, inovativní design, důraz na detail a nezaměnitelný italský styl. A právě díky tomu si ho oblíbili amatérští i profesionální sportovci po celém světě. A to napříč odvětvími – v nabídce značky Macron najdete vybavení na fotbal, basketbal, rugby, házenou, volejbal, baseball, americký fotbal, pozemní hokej, ale také tenis nebo padel.

 

Kvalitními kousky od Macronu se navíc můžete vybavit na vše, co vás v rámci vašeho sportu čeká. Od funkčních zápasových dresů přes pohodlné tréninkové soupravy až po volnočasové oblečení a doplňky.

 
 

Fotbalové vybavení Macron

Macron díky svému důrazu na kvalitu a inovativní design patří k nejvýznamnějším značkám na poli evropského fotbalu. V současnosti obléká dresy od Macronu téměř 300 evropských fotbalových klubů, což ho v rámci Evropy řadí na čtvrté místo. Kromě toho je oficiálním partnerem rozhodčích všech soutěží UEFA.

 

Technologie ve fotbalovém oblečení

Fotbalové oblečení a doplňky Macron jsou navrženy s ohledem na požadavky amatérských i profesionálních fotbalistů. Macron nabízí oblečení na fotbal v různých stylech, designech a kombinacích, mezi kterými si každý najde to své.

 

Fotbalové oblečení na zápas je na rukávech, bocích, případně na zádech typicky vybaveno prvky ze síťoviny, které zajišťují optimální ventilaci i při intenzivnějších výkonech. Pro maximální pohodlí a výkon využívá Macron své vlastní, speciálně navržené technologie jako Softlock, Zerotex, Vertilock, Interlock nebo Eco Mesh.

 

Speciální pozornost samozřejmě věnuje i oblečení pro fotbalové brankáře. I to je opatřeno prvky podporujícími vynikající prodyšnost, odvod vlhkosti a teplotní komfort během intenzivních i pomalejších zápasů. Kromě toho u něj ale Macron klade důraz také na ochranu nejvíce zatěžovaných míst, což zajišťuje kombinace polstrování a odolných materiálů, jako je Invic-Tex nebo Polydry.

 

 

Spolupráce a sponzoring


 

Partnerství s fotbalovými a dalšími sportovními kluby

Yoursport je jedním z největších českých dodavatelů sportovního oblečení značky Macron. V současné době se staráme o řadu českých i zahraničních sportovních klubů napříč soutěžemi. Zakládáme si na tom, že u nás každý klub dostává stejný servis, na jaký jsou zvyklé kluby v nejvyšších soutěžích. Naši partneři vědí, že jejich spokojenost je pro nás prioritou.

 

O koho se staráme?


 
 

Zpět do obchodu