Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

MFK Chrudim: Jak jsme oblékli A-tým během 16 dnů

ff

MFK Chrudim nás oslovil s velkými plány – do budoucna chce totiž celý klub kompletně převléknout do oblečení od značky Macron. Začali jsme od hráčů a realizačního týmu chrudimského áčka. Na jejich šestou druholigovou sezónu jsme je vybavili novými dresy, tréninkovými soupravami i vycházkovým oblečením.

 

Jak to všechno začalo

Fotbalový klub MFK Chrudim se na začátku léta 2023 rozhodl, že po několika letech změní stávajícího dodavatele oblečení a vstoupí do nové sezóny Fortuna ligy ve zbrusu nových dresech. Chrudim hledala takového partnera, který jí dokáže zajistit kvalitní výbavu na míru, rychlé dodání a hlavně špičkový servis. A právě proto se majitel klubu rozhodl oslovit zrovna nás.

Od první schůzky až k novým dresům

O dva dny později už jsme společně seděli v našem showroomu v pražských Čakovicích. Během schůzky jsme probrali, jak si klub představuje novou výstroj, představili jsme několik konkrétních kolekcí dresů a oblečení a nakonec jsme udělali první objednávky. Následně jsme doladili grafickou podobu nových chrudimských dresů a vrhli jsme se na jejich výrobu a potisk.

Stačilo nám na to jen něco málo přes dva týdny. Už za 16 dní jsme chrudimskému áčku dodali tréninkové soupravy, vycházkové oblečení a hlavně 2 sady zápasových dresů – domácí červenou jsme doplnili o světlemodrou sadu na venkovní zápasy.

MFK Chrudim v číslech

  • 16 = dní nám trvalo dodat kompletní dresy s potiskem
  • 750  = kusů oblečení jsme dodali
  • 25  = hráčů jsme vybavili dresy, tréninkovým a vycházkovým oblečením

Co bude dál?

Chrudimský A-tým včetně realizačního týmu vstupuje do sezóny 2023/24 s kompletně novými dresy a také novým, spolehlivým partnerem. Jsme připraveni MFK Chrudim i v budoucnu rychle vybavit vším, co bude potřebovat.

MFK Chrudim chce do budoucna obléknout do dresů od značky Macron kompletně celý klub. V současné době proto společně pracujeme na návrzích dresů pro mládež.


Vybavujeme špičkové týmy, reprezentace, jednotlivce i nadšené amatéry. Kvalitní oblečení a doplňky si totiž zaslouží každý, kdo žije sportem. Zjistěte, jak můžeme pomoct i vašemu týmu, stačí se nám ozvat.

Zpět do obchodu