Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

Házenkářské oblečení pro kluby

Házenkářské oblečení pro kluby

Jsme váš partner

O yoursport

Jsme yoursport, jeden z největších českých dodavatelů oblečení na házenou od značky Macron. Už od roku 2013 spolupracujeme se sportovními kluby včetně házenkářských týmů a zajišťujeme jim kompletní servis. Postaráme se o grafický návrh, výrobu, dodání oblečení a cokoliv dalšího, co budete potřebovat. Vy sportujete, my se staráme.

Značka, které můžete důvěřovat

O značce Macron

Macron je italská značka s více než padesátiletou historií. Na současném trhu se sportovním oblečením patří největší lídry. Kolekce oblečení na házenou od značky Macron je uzpůsobena specifickým požadavkům tohoto sportu a vyznačuje se vysokou odolností a kvalitou. I díky tomu jej obléká několik národních házenkářských týmů i ligových klubů po celém světě.

Nejprodávanější házenkářské vybavení

 

Jsme tu pro vás

Navštivte náš Macron Sports Hub v Praze

Partnerské kluby, se kterými spolupracujeme, mají samozřejmě přístup do našeho pražského showroomu. Můžete si v něm například vyzkoušet nové oblečení na házenou, zkonzultovat s námi návrh vašich nových dresů nebo otestovat vybavení, které nabízíme. Kromě toho jsou vám prostory showroomu k dispozici pro významné schůzky nebo tiskové konference.

KLUBY, KTERÉ NÁM VĚŘÍ

BP Pavla Chotěborská, DHK Baník Most | 14.12.2023
„Spolupráce s Macronem je profesionální, spolehlivá a s jejich produkty jsme naprosto spokojeni. Doporučujeme Macron jako značku sportovního oblečení pro klub jakékoliv velikosti.“
BP Jiří Král, Sokol Šťáhlavy | 14.12.2023
"Za náš klub hodnotíme vše kladně. Především obchodní zástupce Roman Kamiš nám v začátku naší spolupráce velice pomohl. Jak s výběrem zboží, tak s podporou našeho klubu. Náš klub si vybral značku Macron a byla to dobrá volba. S moderními střihy a kvalitními materiály jsou naši hráči velice spokojeni."
BP Hynek Škarda, HK Baník Most | 14.12.2023
"Firma yoursport nám zajištuje veškerý servis v rámci reklamního oblečení pro naše hráče, trenéry a rodiče. S firmou jsme velice spokojeni a můžeme ji doporučit pro ostatní kluby."

Vyplňte formulář

Máte zájem o naše služby?

 

Zpět do obchodu