Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

BK Žabiny: Jak obléknout basketbalistky od návrhu dresů po merch

ff

Špičkový basketbalový tým si zaslouží špičkové vybavení. Když jsme řešili kompletní oblečení pro BK Žabiny Brno, dbali jsme nejen na veškerou funkčnost, ale také na originální design. A nešlo zdaleka jen o dresy. Dobře víme, že profesionálky potřebují mnohem více. Přečtěte si, jak probíhá dodávka oblečení pro přední sportovní tým a inspirujte se i pro svůj klub.

 

Basketbalistky jsme oblékli od A do Ž

Špice české ligy, těžké zápasy v evropské lize, tréninky, rozcvičky, regenerace… Hráčky profesionálního basketbalového týmu jsou v pořádném zápřahu a stejně na tom je i jejich oblečení. A samozřejmě musíme brát v potaz i nutné přesuny autobusem, letadlem, cesty na hotel, akce pro fanoušky nebo vycházky. 

 

Na to vše jsme však připraveni. Jako výhradní distributor světové značky Macron, navíc s vlastní výrobou, se umíme postarat o kompletní servis pro jakýkoli sportovní tým. 

 

Pro Žabiny jsme se tak postarali o:

  • Kompletní grafický návrh nových dresů pro domácí i evropskou ligu
  • Výrobu a dodání dresů
  • Výbavu A-týmu a realizačního týmu, souprav na rozcvičení, zápasy, volný čas i vycházky
  • Přípravu kompletní sady merche pro fanoušky

 

Fanoušci zpravidla vidí pouze branky, body a sekundy. My však dobře víme, že každého sportovce dělá lepším i pohodlí při tréninku a volném čase. A žádný klub se dnes už neobejde bez servisu pro fanoušky, na což myslíme při přípravě také.

 

Jak to funguje, když nechcete žádné starosti

Vy sportujete, my se staráme. Žabiny vítězí pod vysokými koši, my jim dodáváme veškerý servis. Jak to všechno probíhá?

 

Nejprve jsme se sešli a ujasnili si veškeré představy, požadavky a možnosti. Následuje uzavření smlouvy a pak už je to na nás. Od přípravy grafických návrhů, části vlastní sublimační výroby a části věcí značky Macron až po samotné dodávky oblečení. 

 

Každý klub od nás má prvotřídní servis. Žádné čekání na dodání souprav pro nové hráče, nebo výbavy pro další družstvo. Vše řešíme rychle, profesionálně a vám přímo na míru. Stejně tak brněnské Žabiny teď v nás mají plnohodnotného partnera, na kterého se mohou kdykoli spolehnout.

Důležitá čísla

  • 300 Počet kusů dodaného oblečení
  • 14 dní Čas od podepsání smlouvy po dodávku (pokud to je rychlé)
  • 20 = Oblékli jsme 20 členů A týmu.

Žabiny hrají komplet v novém, hrajte taky

V novém se hraje lépe. Od volného času po vrcholné boje v evropských soutěžích, pro BK Žabiny obstaráme špičkovou výbavu, a to vždy v nejrychlejším možném čase. Zkuste také zažít ten pocit, kdy se nemusíte o nic starat a váš partner vám dodá vše potřebné.


Vybavujeme špičkové týmy, reprezentace, jednotlivce i nadšené amatéry. Kvalitní oblečení a doplňky si totiž zaslouží každý, kdo žije sportem. Zjistěte, jak můžeme pomoct i vašemu týmu, stačí se nám ozvat.

Zpět do obchodu