Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

Fotbalové oblečení pro kluby

Fotbalové oblečení pro kluby

Jsme váš partner

O yoursport

Jsme yoursport a patříme k předním českým dodavatelům fotbalového oblečení značky Macron. Už od roku 2013 poskytujeme špičkový servis sportovním klubům. Ať se jedná o velký ligový tým, nebo malý klub, dokážeme ho vybavit a obléct od hlavy až k patě. Zajistíme vše, co je potřeba – od grafického návrhu přes branding a výrobu až po rychlé dodání. Vy sportujete, my se staráme.

Značka, které můžete důvěřovat

O značce Macron

Italská značka Macron má již více než padesátiletou tradici a patří k největším lídrům současného trhu. Co se týče fotbalového oblečení, je čtvrtým největším hráčem na evropském trhu. Obléká ji téměř 300 evropských fotbalových klubů včetně několika českých a je oficiálním partnerem rozhodčích všech soutěží UEFA.

Nejprodávanější fotbalové vybavení

 

Jsme tu pro vás

Navštivte náš Macron Sports Hub v Praze

Naše partnerské kluby mají přístup do unikátního showroomu v Praze. Můžete si do něj přijít vyzkoušet nové fotbalové oblečení, otestovat vybavení a vyzvednout si svou objednávku. Také se v něm s vámi rádi setkáme, pokud potřebujete poradit s výběrem, chcete probrat návrh vašich nových dresů nebo se společně pustit do nového projektu, a v neposlední řadě je vám k dispozici pro významné meetingy nebo tiskové konference.

KLUBY, KTERÉ NÁM VĚŘÍ

BP Martin Vozábal, FC SILON TÁBORSKO | 14.12.2023
„Máme zpětnou vazbu od hráčů i od realizačního týmu, že se ve značce Macron cítí komfortně. Dresy jsou moderní, příjemné. Mají jednoduchý, svižný design. Zejména domácí sada modrých dresů s bílými doplňky vypadá na hřišti velmi dobře. Těší nás, že jsme součástí značky Macron.“
BP Tomáš Linhart, MFK CHRUDIM | 14.12.2023
"Yoursport byl pro nás jasně první volbou. A to nejen kvůli osobním vazbám a reference od Viktorky Plzeň, ale i díky silnému postavení jejich značky Macron, která bezpochyby patří mezi nejsilnější čtyřku na trhu v evropském fotbale. Během 16 dní bylo prakticky celé áčko i realizační tým převlečeno do nového oblečení a připraveno naskočit do zápasu."
BP Bezpalec, TJ BŘEZINĚVES | 14.12.2023
"Díky značce Macron, její kvalitě, pestrosti a různorodosti v produktech, jsme oblékli všechny naše mládežnické a mužské kategorie včetně všech trenérů. Vždy obdržíme nabídku se značkou Macron ušitou na míru tak, abychom se odlišovali od konkurence, ale v našich představách klubové filosofie. Hráči, rodiče i trenéři si pochvalují kvalitu i moderní jednoduchý design. Cena vs kvalita i pro menší fotbalový klub, jako jsme my, je obrovskou výhodou."

Vyplňte formulář

Máte zájem o naše služby?

 

Zpět do obchodu