Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

Basketbalové oblečení pro kluby

Basketbalové oblečení pro kluby

Jsme váš partner

O yoursport

Jsme yoursport, jeden z největších českých dodavatelů oblečení na basketbal od značky Macron. Už od roku 2013 spolupracujeme se sportovními kluby včetně basketbalových týmů a zajišťujeme jim kompletní servis. Postaráme se o grafický návrh, výrobu, dodání oblečení a cokoliv dalšího, co budete potřebovat. Vy sportujete, my se staráme.

Značka, které můžete důvěřovat

O značce Macron

Macron je italská značka s více než padesátiletou historií. Na současném trhu se sportovním oblečením patří největší lídry. Kolekce oblečení na basketbal od značky Macron je uzpůsobena specifickým požadavkům tohoto sportu a vyznačuje se vysokou odolností a kvalitou. I díky tomu jej obléká několik národních basketbalových týmů i ligových klubů po celém světě.

Nejprodávanější basketbalové vybavení

 

Jsme tu pro vás

Navštivte náš Macron Sports Hub v Praze

Partnerské kluby, se kterými spolupracujeme, mají samozřejmě přístup do našeho pražského showroomu. Můžete si v něm například vyzkoušet nové oblečení na basketbal, zkonzultovat s námi návrh vašich nových dresů nebo otestovat vybavení, které nabízíme. Kromě toho jsou vám prostory showroomu k dispozici pro významné schůzky nebo tiskové konference.

KLUBY, KTERÉ NÁM VĚŘÍ

BP Radek Šír, BK Žabiny | 14.12.2023
„Macron a yoursport se ukázali jako skvělý partner a dodavatel sportovního oblečení pro náš klub. Macron produkty jsou skvěle navržené, vyrobené z kvalitních materiálů a nabízejí maximální pohodlí pro naše hráčky. Design je moderní a dokáže se přizpůsobit našim klubovým barvám a logu. Naše hráčky jsou nadšené ze vzhledu i funkčnosti oblečení. “
BP Jan Dvořáček, Slavoj BK Litoměřice | 14.12.2023
"Jsme nadšeni z množství nabízených produktů, jejich barevné variability a také kvality, která nepochybně naplňuje naše očekávání. Problémem není jak potisk produktů klubovým logem, tak třeba personalizovaná výšivka. Oblečení a další doplňky si také chválí všichni naši členové, kteří jsou do značky Macron oblečeni."
BP Andrej Kuffa, Slovenská basketbalová asociácia | 14.12.2023
"Y*oursport cez zabezpečuje športové aj voľnočasové oblečenie pre Slovenské basketbalové reprezentácie, s dodaním a servisom sme maximálne spokojní."

Vyplňte formulář

Máte zájem o naše služby?

 

Zpět do obchodu