Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

Slovenská basketbalová reprezentace: Od výběrka na palubovku za 6 týdnů

ff

Obléknout slovenskou basketbalovou reprezentaci, od mládežnických kategorií až po ty seniorské, to je výzva. Záleží při tom na kvalitě, rychlosti i vyladěném designu. Přečtěte si, jak jsme se postarali o to, aby slovenská repre vyrazila na kvalifikaci na mistrovství Evropy v novém.

 

Výběrové řízení Slovenské basketbalové asociace

Oblékat reprezentaci není jen tak. Protože už ale firma yoursport na Slovensku nějakou dobu působí a značka Macron je i pro slovenské sportovce synonymem kvality, rozhodla se Slovenská basketbalová asociace při hledání nového dodavatele oslovit právě nás. V tomto případě jsme se tedy, stejně jako ostatní dodavatelé, museli přihlásit do standardního výběrového řízení.

Na mistrovství Evropy v nových dresech

A jak dlouho že to trvalo od chvíle, kdy jsme SBA předložili nabídku, po první zápas slovenských basketbalistů v nových dresech? Pouhých šest týdnů! Abychom byli o něco přesnější, od schválení designu po dodání to byly dokonce jen čtyři týdny, a to včetně kompletního dodání sublimačních dresů na zápasy.

Slovensko nové dresy rovnou provětralo ve velkém. Poprvé je totiž reprezentanti oblékli na první kvalifikační zápas na Mistrovství Evropy v basketbalu 2025, který odehráli s Belgií. Předvedli nové bílo-modré domácí sady, které jsme pro ně navrhli s ohledem na ty nejmenší detaily tak, aby dokonale vystihovaly identitu slovenské reprezentace.

Celá SBA v dresech od Macronu

U mužského reprezentačního týmu to ale nekončí. Oblékáme všechny složky, které spadají pod Slovenskou basketbalovou asociaci, od dospělých po mládež včetně 3x3 soutěže. Kromě toho jsme přichystali prvních 300 kusů triček pro fanoušky na první zápas a momentálně pracujeme na přípravě dalšího merche včetně kšiltovek, lahví nebo šál.

 

Důležitá čísla

  • 6 = týdnů od předložení naší nabídky do prvního zápasu v nových dresech
  • 600 + = kusů oblečení jsme zatím dodali
  • 8 družstev a 6 reprezentací v 3x3 basketbalu jsme oblékli


Vybavujeme špičkové týmy, reprezentace, jednotlivce i nadšené amatéry. Kvalitní oblečení a doplňky si totiž zaslouží každý, kdo žije sportem. Zjistěte, jak můžeme pomoct i vašemu týmu, stačí se nám ozvat.

Zpět do obchodu