Otevřeli jsme první Macron Sports Hub v ČR 🌟

10 let s Černými anděly: Jak se staráme o házenkářky DHK Baník Most

ff

Jak se pozná úspěšná spolupráce? Podle délky trvání, oboustranné spokojenosti, společných úspěchů? Ať tak či tak, naše spolupráce s házenkářským klubem DHK Baník Most to splňuje do puntíku! Přečtěte si o tom, jak dlouho už se o mostecké házenkářky staráme, co všechno pro ně zajišťujeme i jak jsme celý klub převlékli do Macronu.

 

Úspěšná spolupráce s úspěšným klubem

Už když jsme před téměř 10 lety podepisovali smlouvu s DHK Baník Most, bylo nám jasné, že nás čeká výjimečná spolupráce. Nejen, že historie mostecké házené sahá až do 50. let, její příběh je navíc nabitý úspěchy a vítězstvími.

O ženské družstvo se Baník rozšířil už v 70. letech, dámský házenkářský klub (DHK) ale oficiálně vznikl až o dvacet let později. A velmi rychle se z nejnižšího krajského přeboru probojoval mezi elitu ženské házené, kde si hráčky díky svým černým dresům vysloužily přezdívku Černí andělé. Mostecký A-tým žen je mnohonásobným mistrem ČR i Interligy, vítězem Českého poháru i EHF poháru.

Černí andělé v Macronu

S házenkářkami z DHK Baník Most spolupracujeme už téměř celou dekádu. Víme, co potřebují, a dokážeme pro ně vždy připravit řešení na míru. Pomáháme jim rychle vybavit nové hráčky, připravit se na novou sezónu… A když se před třemi lety rozhodly, že chtějí hrát v dresech od Macronu, zajistili jsme pro ně kompletní realizaci.

U dresů hráček v poli jsme zachovali ikonickou kombinaci černé a oranžové, na kterou jsou fanoušci zvyklí, pro brankářky jsme přichystali zbrusu novou zelenou a žlutou. Největší ohlasy ale mezi házenkářkami sklidil nový, lehčí materiál, ve kterém se jim hraje o poznání lépe.

Jak se staráme o DHK Baník Most

V současné době se staráme o všechna družstva (od mladších dorostenek po ženské áčko) a jejich realizační týmy, tedy celkem přibližně 900 členů. To znamená, že do Mostu každý rok dodáváme v průměru 400 kusů oblečení, přičemž jsme schopni objednávky včetně kompletní personalizace realizovat do jednoho měsíce.

Momentálně se chystáme prodloužit spolupráci s DHK Baník Most o dalších 5 let, abychom se i nadále mohli společně posouvat kupředu. Vážíme si toho, že už jsme tolik let součástí příběhu mosteckých házenkářek!

 

Důležitá čísla

  • 17 = klubových objednávek za poslední rok
  • 400 = kusů oblečení každý rok
  • 10 let spolupráce
  • 10 roky v macronu


Vybavujeme špičkové týmy, reprezentace, jednotlivce i nadšené amatéry. Kvalitní oblečení a doplňky si totiž zaslouží každý, kdo žije sportem. Zjistěte, jak můžeme pomoct i vašemu týmu, stačí se nám ozvat.

Zpět do obchodu